Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz

Důležité informace

Informace pro klienty:

Všechny informace uvedené v našich nabídkách a cenících vycházejí ze skutečností známých v době jeho přípravy. Proto si dovolujeme upozornit, že ve výjimečných případech může dojít k odlišnostem od skutečnosti. Jedná se především o změny ve vzdálenostech i polohách jednotlivých služeb a ubytovacích kapacit v rámci konkrétního střediska, ukončení provozu některých zařízení z technických nebo jiných závažných důvodů, v úpravě složení či změně charakteru lůžek, vybavení jednotlivých pokojů a apartmánů. Naše webové stránky jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány o případné odlišnosti. 

Upozorňujeme, že cestovní kancelář nemá vliv na rozdělování pokojů a apartmánů pro naše klienty a nemůže proto potvrdit služby, které nejsou zpoplatněny. Rozdělování ubytovacích jednotek je v kompetenci ubytovatelů, kteří mohou k našemu požadavku pouze přihlédnout. 
Doplňkové služby, které jsou hrazeny klientem na místě, musí být předem objednány. Jedná se především o klimatizaci, pronájem ložního prádla a ručníků, dětské postýlky, parkovné aj. 

U některých pobytů je klientům k dispozici česky mluvící zástupce. V ostatních případech, se cestující mohou kdykoliv obracet na dispečink CK, případně zodpovědnou osobu, která bude uvedena v pokynech k pobytu.

Pokyny k pobytu, dopravě a ubytovací voucher je klientům odesílán 7 dní před nástupem na pobyt. Ve výjimečných případech mohou být klientovi pokyny zaslány v intervale kratším než 7 dní, jedná se především o pobyty Last Minute. Prosím věnujte těmto pokynům náležitou pozornost, obsahují důležité informace a vyhnete se tak zbytečným nedorozuměním a zdržením. V případě problémů během pobytu je klient povinen kontaktovat dispečink CK ROS.BR s.r.o. +420 777 760 030 nebo delegáta. 

Věříme, že široká nabídka, kterou jsme pro Vás připravili, splní všechna Vaše přání a očekávání. 

Přejeme Vám příjemné zážitky, slunečné počasí a dovolenou k Vaší plné spokojenosti, 

kolektiv cestovní kanceláře ROS.BR s.r.o.